Suszarki

 

Suszarka kołowa RT...Euro


Jest to urządzenie do osuszania elementów bezpośrednio po procesie czyszczenia. Wilgotne elementy poprzez rynnę załadowczą, podawane są do suszarki wypełnoinej medium osuszającym (Supervelat). Na skutek odpowiednich wibracji elementy przemieszczają się w podgrzewanym zbiorniku, w medium osuszającym co obok osuszania powoduje dodatkowy efekt polerski.
 

       

Suszarka bębnowa R...TT


Jest to urządzenie do osuszania elementów o większych gabarytach oraz elementów produkcji masowej. Wolgotne elementy podawane są do obracającego się bębna wypełnionego medium osuszającym (Supervelat). Ruch obrotowy powoduje, że elementy są stale zanurzone w medium osuszającym. Odpowiednie listwy wewnątrz bębna powodują przesuw elementów wzdłuż osi bębna.
 
       

Suszarka taśmowa R...BT


Jest to suszarka, przeznaczona przede wszystkim dla elementów delikatnych, które podczas osuszania przy wzajemnym kontakcie mogłyby ulec uszkodzeniu oraz dla elementów z głębokimi drobnymi otworami, w których medium osuszające mogłoby zakleszczyć się i pozostać. Osuszanie następuje przez nadmuch gorącego powietrza
równomiernie nagrzewającego tunel suszarki.
 
     

Suszarka kołowa R...RT/DW


Specjalne wyposażenie do osuszania drobnych elementów w jednym cyklu. Pojemnik roboczy tej suszarki wyprofilowany jest w kształcie podwójnej spirali. Przez taką konstrukcję możliwy jest dłuższy czas przebywania elementów obrabianych w medium osuszającym.
 
     

Suszarka odśrodkowa R...HTZ


Suszarki odśrodkowe typoszeregu HTZ przydatne są szczególnie do osuszania drobnych detali bez plam.
 
     

Aktualności

Wibrator kołowy Kromas Typ VRM225

06 kwiecień 2018
Wibrator kołowy Kromas Typ VRM225

Firma L.M.Zalewski aktualnie oferuje nowy wibrator kołowy f-my Kromas typ VRM 225 .       

RODO

23 maj 2018

 

certyfikat

 

 

 

drukuj certyfikat
 

Kontakt

L. M. ZALEWSKI Technika Obróbki Powierzchniowej
 
      Adres: Nowy Tuchom 2a, 80-209 Chwaszczyno
     
     Telefon: 58 712 81 55, 58 712 81 54
     
     Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.